DNollK: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
</div> | </div> | ||
== DNollK | == DNollK 2018 == | ||
<br /> | <br /> | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
<div style="text-align: center;"> | <div style="text-align: center;"> | ||
[[File: | [[File:lit.png|500px]] | ||
</div> | </div> | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| MKs '''trygghetsjour''' | | MKs '''trygghetsjour''' | ||
| ''' | | '''031 772 39 27''' | ||
| ''Om du inte vet hur du tar dig hem, eller inte vågar gå hem utan någon i andra änden av luren'' | | ''Om du inte vet hur du tar dig hem, eller inte vågar gå hem utan någon i andra änden av luren'' | ||
|- | |- | ||
| '''DNollK'''s journummer | | '''DNollK'''s journummer | ||
| ''' | | '''073 976 83 73''' | ||
| ''Om du kom sent till något arrangemang och alla är försvunna (och allt annat relaterat till mottagningen)'' | | ''Om du kom sent till något arrangemang och alla är försvunna (och allt annat relaterat till mottagningen)'' | ||
|- | |- | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
== Medlemmar == | == Medlemmar == | ||
DNollK | DNollK 2018 består av följande: | ||
{| | {| | ||
| Line 84: | Line 84: | ||
! Mail | ! Mail | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_Malte| Malte "Matle" Carlstedt]] | ||
| Ordförande | |||
| 070 150 41 05 | |||
| [[Epost| maltec@]] | |||
|- | |||
| [[Profiles_SniperH%e5kan| Anton "$$Håkan" Håkansson]] | |||
| Kassör | |||
| 076 052 89 00 | |||
| [[Epost| anthaka@]] | |||
|- | |||
| [[Profiles_Kotten| Johanna "Kotten" Grahn]] | |||
| PR-Chef | | PR-Chef | ||
| | | 076 185 01 09 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| jgran@]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_Samu| Johanna "Samu" Samuelsson]] | ||
| | | Sumobrottare | ||
| | | 073 044 26 55 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| johsamue@]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_Najs| Alexander "Najs™" Arvidsson]] | ||
| Matchef | | Matchef | ||
| | | 070 254 05 44 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| alearv@]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_Burre| Joakim "Burre" Burman]] | ||
| Phadderchef | | Phadderchef | ||
| | | 073 730 38 28 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| burmanj@]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_T%f6lv| Erik "Tölv" Bohman]] | ||
| Modulchef | | Modulchef | ||
| | | 076 847 50 60 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| erikboh@]] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 09:53, 26 March 2018
DNollK 2018
DNollK är datateknologsektionens nollkommitté. Det är de som har hand om mottagningen. De håller till på det föga mytomspunna DNollK-rummet.
Se till att hålla koll på deras hemsida på dnollk.se där de skriver nyheter titt som tätt. På hemsidan finns även en sida för scheman.
Kontakt
| SOS Alarm | 112 | När det verkligen krisar |
| MKs trygghetsjour | 031 772 39 27 | Om du inte vet hur du tar dig hem, eller inte vågar gå hem utan någon i andra änden av luren |
| DNollKs journummer | 073 976 83 73 | Om du kom sent till något arrangemang och alla är försvunna (och allt annat relaterat till mottagningen) |
| DNollKs mail | dnollk@dtek.se | Detaljfrågor om mottagningen eller Main/DNollK |
| DNollKs hemsida | DNollK's hemsida | En samling med information om allt kring Mottagningen och DNollK. |
| DNollKs facebook | DNollK Chalmers | Realtidsuppdateringar från DNollK |
| Dteks IRC | Länk till IRC | Om du känner för att snacka lite med gemene datateknolog |
| Kontaktsidan | Kontakta oss | För att hitta mer uppdaterad och överskådlig kontaktinformation |
| DNollKs instagram | Bilder uppladdade av DNollK | |
| DNollKs twitter | 140 tecken långa realtidsuppdateringar | |
| DNollKs youtube | Youtube | Videoklipp av DNollK |
Medlemmar
DNollK 2018 består av följande:
| Namn | Post | Mobil | |
|---|---|---|---|
| Malte "Matle" Carlstedt | Ordförande | 070 150 41 05 | maltec@ |
| [[Profiles_SniperH%e5kan| Anton "$$Håkan" Håkansson]] | Kassör | 076 052 89 00 | anthaka@ |
| Johanna "Kotten" Grahn | PR-Chef | 076 185 01 09 | jgran@ |
| Johanna "Samu" Samuelsson | Sumobrottare | 073 044 26 55 | johsamue@ |
| Alexander "Najs™" Arvidsson | Matchef | 070 254 05 44 | alearv@ |
| Joakim "Burre" Burman | Phadderchef | 073 730 38 28 | burmanj@ |
| [[Profiles_T%f6lv| Erik "Tölv" Bohman]] | Modulchef | 076 847 50 60 | erikboh@ |
Kategorier: [[KategoriDef_Sektionsf%f6reningar| Sektionsföreningar]]