DFoto: Difference between revisions
Ändrad pres |
Lite småkraffs + ändringar i medlemms-listan |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
DFotos uppgift är att fotografera och dokumentera händelserna på och kring datateknologsektionen. DFotos bilder återfinns | DFotos uppgift är att fotografera och dokumentera händelserna på och kring datateknologsektionen. DFotos bilder återfinns [http://dfoto.se här]. Äldre bilder finns arkiverade [http://www.dtek.chalmers.se/groups/FOTO/tempsida/bilder.php4 här] tills vidare. | ||
<div class="vspace"> | <div class="vspace"> | ||
| Line 19: | Line 19: | ||
! Mail | ! Mail | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_Nisse| Nisse]] | ||
| Ordförande | | Ordförande | ||
| | | 0701 - 47 19 95 | ||
| | | nilandr[[Epost| @]] | ||
|- | |- | ||
| Chris | | Chris | ||
| Kass-ör | | Kass-ör | ||
| | | | ||
| @ | | chrlun[[Epost| @]] | ||
|- | |- | ||
| Elvis | | Elvis | ||
| Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
| ilves[[Epost| @]] | | ilves[[Epost| @]] | ||
|- | |- | ||
| [[Profiles_Stekarn| Stekarn]] | | [[Profiles_Stekarn| Stekarn]] | ||
| Line 47: | Line 42: | ||
| Le Chef (Matchef) | | Le Chef (Matchef) | ||
| | | | ||
| @ | | widem[[Epost| @]] | ||
|- | |||
| [[Profiles_KarlStaaf| Staffe]] | |||
| Fotograf | |||
| 0731 - 83 33 45 | |||
| staafk[[Epost| @]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 21:58, 2 December 2008
DFotos uppgift är att fotografera och dokumentera händelserna på och kring datateknologsektionen. DFotos bilder återfinns här. Äldre bilder finns arkiverade här tills vidare.
Medlemmar
DFoto 08/09 består av:
| Namn | Position | Mobil | |
|---|---|---|---|
| Nisse | Ordförande | 0701 - 47 19 95 | nilandr @ |
| Chris | Kass-ör | chrlun @ | |
| Elvis | Ölchef | ilves @ | |
| Stekarn | Onlinechef | timb @ | |
| Wide | Le Chef (Matchef) | widem @ | |
| Staffe | Fotograf | 0731 - 83 33 45 | staafk @ |
Kategorier: [[KategoriDef_F%f6reningar| Föreningar]] | Stubbar