BakaD: Difference between revisions
Big Farfar (talk | contribs) |
Big Farfar (talk | contribs) |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|Kavelns väktare | |Kavelns väktare | ||
| | | | ||
|- | |||
|null | |||
|null | |||
|Pentagram | |||
|- | |||
|null | |||
|null | |||
|Pentagram | |||
|} | |} | ||
[[Category:Kommittéer]] | [[Category:Kommittéer]] | ||
Revision as of 21:24, 13 December 2023

BakaD är datas bakkommitte, vars syfte är att främja bakandet på sektionen och göra gratis gôrgo fika åt gemene teknolog
Pateter till kommittén finns i bakis "lol"
Medlemmar
BakaD'24 består av:
| Namn | Post | Kontaktuppgifter |
|---|---|---|
| Emily | Sockermamma | |
| Big Farfar | Flygbladsdirektör | Röksignal (sydöstlig vindriktning) |
| Kalle | Sovietisk brödkö | |
| Eddzi | Kavelns väktare | |
| null | null | Pentagram |
| null | null | Pentagram |