Jump to content

DNollK: Difference between revisions

From DTEK-wiki
Lade till vår kontaktsida till kontakt tabellen
No edit summary
Line 23: Line 23:
| -
| -
| [[Epost| @g]]
| [[Epost| @g]]
|}
|-
 
| [[Profiles_Mo| Wendy "" Mo]]
<div style="text-align: center;">
| Kassör
 
| -
[[File:dnollk2014.jpg|500px]]
| [[Epost| @g]]
 
|-
</div>
{|
| [[Profiles_Khaan| Erik &quot;Khan&quot; Hildinge]]
| [[Profiles_Khaan| Erik &quot;Khan&quot; Hildinge]]
| ???
| ???

Revision as of 18:24, 13 September 2014

(:redirect Main.DNollK15:)

DNollK 2014

Erik "Khaan" Hildinge ??? - @
Agnes "Agge" Rohlin Ordförande - @g
Wendy "" Mo Kassör - @g
Erik "Khan" Hildinge ??? - @
Ajla "" Cano PR-Chef - @
Erik "Khan" Hildinge ??? - @

DNollK 2014 består av följande:

Jacob "Jassob" Jonsson Ordförande 0730475199 jassob@se
Henrik "BJ" Fahlgren Kassör 0727059394 @g
Magnus "Magge" Bergsten Modulchef 0736671275 @g
Fredrik "Freddan" Kjellberg Matchef 0708812443 @g
Oskar "Späjs" Jiang Phadderchef 0705873227 @g
Eric "Rövgoat" Borgsten Renskötare 0703662757 @
Henrik "Hinken" Tran PR-Chef 0722182196 @
[[Profiles_R%f6vgoat| Eric "Lovegoat" Borgsten]] Renskötare 0703662757 @
Eric "Lovegoat" Borgsten Renskötare 0703662757 @
Jacob "Jassob" Jonsson Ordförande 0730475199 jassob@l.se