IDrott: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
! Mail | ! Mail | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_AntonJ| Anton J]] | ||
|align="center"| 073-7265013 | |||
| [[Epost| anton.jacobson300@gmail]] | |||
|- | |||
| [[Profiles_AntonS| Anton S]] | |||
|align="center"| 073-8482032 | |align="center"| 073-8482032 | ||
| [[Epost| antonsv@student]] | | [[Epost| antonsv@student]] | ||
Revision as of 21:54, 4 November 2010
| Om oss | Maillistan | CM | Korplagen | Aktiviteter | Uthyrning |
Om oss
Är en [[Intressef%f6rening| intresseförening]] på D-Sektionen som vanligtvis anordnar idrottsaktiviteter (typ innebandy) en gång i veckan. Föreningen ser också till att sätta ihop lag till de olika ChalmersMästerskapen, CM, i idrotter som innebandy, fotboll, spökboll mm.
Idrott nås på idrott@se
Medlemmar
iDrott 10/11 består av:
| Namn | Mobil | |
|---|---|---|
| Anton J | 073-7265013 | anton.jacobson300@gmail |
| Anton S | 073-8482032 | antonsv@student |
Kategorier: [[KategoriDef_Intressef%f6reningar| Intresseföreningar]]