IDrott: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
== Medlemmar == | == Medlemmar == | ||
iDrott | iDrott 12/13 består av: | ||
{| | {| | ||
| Line 30: | Line 30: | ||
!align="center"| Mobil | !align="center"| Mobil | ||
! Mail | ! Mail | ||
|- | |||
| [[Profiles_Emil| Emil Kristiansson]] | |||
|align="center"| 076-8076694 | |||
| [[Epost| emilkr@student]] | |||
|- | |- | ||
| [[Profiles_AntonS| Anton S]] | | [[Profiles_AntonS| Anton S]] | ||
| Line 35: | Line 39: | ||
| [[Epost| antonsv@student]] | | [[Epost| antonsv@student]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_DanielAndersson| Daniel Andersson]] | ||
|align="center"| | |align="center"| 112 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| @student]] | ||
|- | |||
| [[Profiles_R%e4kan| Erica Löfström]] | |||
|align="center"| 112 | |||
| [[Epost| @student]] | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Profiles_Gordon| Johannes Jansson]] | ||
|align="center"| | |align="center"| 112 | ||
| [[Epost| | | [[Epost| @student]] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 22:07, 17 May 2012
| Om oss | Maillistan | CM | Korplagen | Aktiviteter | Uthyrning |
Om oss
Är en [[Intressef%f6rening| intresseförening]] på D-Sektionen som vanligtvis anordnar idrottsaktiviteter (typ innebandy) en gång i veckan. Föreningen ser också till att sätta ihop lag till de olika ChalmersMästerskapen, CM, i idrotter som innebandy, fotboll, spökboll mm.
Idrott nås på idrott@se
Medlemmar
iDrott 12/13 består av:
| Namn | Mobil | |
|---|---|---|
| Emil Kristiansson | 076-8076694 | emilkr@student |
| Anton S | 072-2618726 | antonsv@student |
| Daniel Andersson | 112 | @student |
| [[Profiles_R%e4kan| Erica Löfström]] | 112 | @student |
| Johannes Jansson | 112 | @student |
Kategorier: [[KategoriDef_Intressef%f6reningar| Intresseföreningar]]