Jump to content

IDrott: Difference between revisions

From DTEK-wiki
No edit summary
No edit summary
Line 15: Line 15:
! Namn
! Namn
! Position
! Position
!align="center"| Mobil
! Mobil
! Mail
! Mail
|-
|}
| Spanky
 
| Ordförande
<!-- ||Spanky||Ordförande|| 0709-678639 ||spanggar[[Epost| @student]]|| -->
|align="center"| 0709-678639
 
| spanggar[[Epost| @student]]
{|
|-
| aNJo
| aNJo
| Övrig
| Övrig
|align="center"|  
|  
| ajonsson[[Epost| @student]]
| ajonsson[[Epost| @student]]
|-
|-
| Erling
| Erling
| Övrig
| Övrig
|align="center"| 0704-947470
| 0704-947470
| erlandss[[Epost| @student]]
| erlandss[[Epost| @student]]
|-
|-
| Joche
| Joche
| Övrig
| Övrig
|align="center"| 0702-568285
| 0702-568285
| joachiml[[Epost| @student]]
| joachiml[[Epost| @student]]
|}
|}

Revision as of 09:44, 24 August 2008

Är en [[Intressef%f6rening| intresseförening]] på D-Sektionen som vanligtvis anordnar idrottsaktiviteter (typ innebandy) en gång i veckan. Föreningen ser också till att sätta ihop lag till de olika ChalmersMästerskapen, CM, i idrotter som innebandy, fotboll, spökboll mm.

Under sommaren kommer idrott annordna fotboll en gång i veckan, maila idrott om du vill vara med.

Idrott nås på idrott @dtek



Medlemmar

iDrott 08/09 består av:

Namn Position Mobil Mail

<!-- ||Spanky||Ordförande|| 0709-678639 ||spanggar @student|| -->

aNJo Övrig   ajonsson @student
Erling Övrig 0704-947470 erlandss @student
Joche Övrig 0702-568285 joachiml @student



Kategorier: [[KategoriDef_F%f6reningar| Föreningar]]