Jump to content

Delta: Difference between revisions

From DTEK-wiki
No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
<span style="width: 600;">Delta finns inte.</span> Delta nås ej på [[Epost| delta@dtek.se]].
<span style="width: 600;">Delta finns inte just nu. Kom tillbaka snart!</span> Delta nås ej på [[Epost| delta@dtek.se]].


{|
{|
Line 16: Line 16:
| 070-
| 070-
| [[Epost| ]]
| [[Epost| ]]
|}
|-
 
Bacon ipsum dolor amet tongue biltong turducken, short ribs filet mignon burgdoggen brisket drumstick pancetta t-bone. Doner short ribs landjaeger pastrami. Cupim turducken ribeye ham hock rump. Frankfurter jerky drumstick chicken pork venison. Shank hamburger strip steak drumstick pork chop, pig beef swine corned beef alcatra tri-tip landjaeger rump jerky salami. Shankle boudin beef ribs doner ham
 
{|
| [[D98vakant| Vakant]]
| [[D98vakant| Vakant]]
| PR-Chef
| PR-Chef
Line 27: Line 23:
|}
|}


<br />
Delta nås i vanliga fall på [[Epost| delta@dtek.se]].
<br />
<br />
<br />
Delta nås ej på [[Epost| delta@dtek.se]].

Revision as of 17:58, 5 December 2016

Delta finns inte just nu. Kom tillbaka snart! Delta nås ej på delta@dtek.se.

Vakant Ordförande 070-
Vakant Kassör 070-
Vakant Matchef 070-
Vakant PR-Chef 070-

Delta nås i vanliga fall på delta@dtek.se.