Jump to content

Delta: Difference between revisions

From DTEK-wiki
No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
<span style="width: 600;">Delta finns inte just nu. Kom tillbaka snart!</span> Delta nås ej på [[Epost| delta@dtek.se]].
<span style="width: 600;">Delta finns inte.</span> Delta nås ej på [[Epost| delta@dtek.se]].


{|
{|
Line 9: Line 9:
| [[Profiles_Klyftan| Vakant]]
| [[Profiles_Klyftan| Vakant]]
| Kassör
| Kassör
| 070-
| [[Epost| ]]
|-
| [[D98vakant| Vakant]]
| Øhlchef
| 070-
| 070-
| [[Epost| ]]
| [[Epost| ]]
Line 19: Line 24:
| [[D98vakant| Vakant]]
| [[D98vakant| Vakant]]
| PR-Chef
| PR-Chef
| 070-
| [[Epost| ]]
|-
| [[D98vakant| Vakant]]
| Övrigt
| 070-
| 070-
| [[Epost| ]]
| [[Epost| ]]
|}
|}


Delta nås i vanliga fall på [[Epost| delta@dtek.se]].
<div class="vspace">
 
 
 
</div>
{|
| [[Delta| Delta]]
|-
| [[Delta_Deltaarr16v2| Arr]]
|-
| [[Delta_Citat16v2| &quot;Citat&quot;]]
|}

Revision as of 00:27, 25 January 2017

Delta finns inte. Delta nås ej på delta@dtek.se.

Vakant Ordförande 070-
Vakant Kassör 070-
Vakant Øhlchef 070-
Vakant Matchef 070-
Vakant PR-Chef 070-
Vakant Övrigt 070-


Delta
Arr
"Citat"