Jump to content

BakaD: Difference between revisions

From DTEK-wiki
Big Farfar (talk | contribs)
Big Farfar (talk | contribs)
Line 28: Line 28:
|Kavelns väktare
|Kavelns väktare
|
|
|-
|null
|null
|Pentagram
|-
|null
|null
|Pentagram
|}
|}
[[Category:Kommittéer]]
[[Category:Kommittéer]]

Revision as of 21:24, 13 December 2023

bakaDs nuvarande logga

BakaD är datas bakkommitte, vars syfte är att främja bakandet på sektionen och göra gratis gôrgo fika åt gemene teknolog

Pateter till kommittén finns i bakis "lol"

Medlemmar

BakaD'24 består av:

Namn Post Kontaktuppgifter
Emily Sockermamma
Big Farfar Flygbladsdirektör Röksignal (sydöstlig vindriktning)
Kalle Sovietisk brödkö
Eddzi Kavelns väktare
null null Pentagram
null null Pentagram